Klient biznesowy

Pracowaliśmy dla


Fotobudka na event firmowy?


 

Fotobudka photos4fun to doskonały wybór nie tylko na przyjęcie weselne – świetnie urozmaica także różnego rodzaju eventy firmowe, w tym promocje, pikniki, bankiety i innego rodzaju imprezy firmowe. Fotobudka photos4fun to gwarancja najlepszej zabawy, której twoi goście nie będą mogli się oprzeć. Impreza z naszą fotobudką na pewno pozostanie w ich pamięci na długi czas! Jeżeli interesuje cię fotobudka, wynajem to najlepszy wybór. Nie tylko dostarczmy urządzenie, ale również możemy dopasować je do twojej firmy – dodamy nazwę, logo lub indywidualną grafikę zgodnie z twoimi życzeniami, dlatego gotowe zdjęcia na pewno będą jedyne w swoim rodzaju.


Fotobudka jako narzędzie marketingowe? Pomysł idealny!


 

Radosna atmosfera zabawy, którą daje nasza fotobudka na imprezę, a także wspólne fotografowanie sprawią, że twoi goście na pewno będą mieli pozytywne skojarzenia związane z wydarzeniem, a tym samym pozwoli ci na osiągnięcie zamierzonego efektu marketingowego. Zdjęcia z fotobudki w 95% przypadków to świetna pamiątka, a dla ciebie lepsza skuteczność w reklamie! Jeżeli interesuje cię fotobudka na wynajem, cena ustalana jest u nas indywidualnie – jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do naszych klientów, by dać im najwyższy poziom zadowolenia. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie wycenę.

W kontaktach z naszymi klientami cechuje nas duża elastyczność, dlatego też szczegóły współpracy biznesowej opieramy zawsze na indywidualnej wycenie oraz dopasowaniu oferty tak by zapewnić jak najwyższy poziom Waszego zadowolenia.


Dowolny układ zdjęć na wydruku!


Przykładowe wzory zdjęć


Zapytaj o cenę: biuro@photos4fun.plZarezerwuj już dziś! Imprezowa fotobudka – rozkręci każdą imprezę!


Zapytaj o możliwości współpracy