FAQ


Najczęściej zadawane nam pytania


Jak działa Foto Budka?

Najkrócej mówiąc – automatycznie. Wy wybieracie gadżety, stajecie na tle przed Foto Budką i naciskacie START. Wybieracie rodzaj zdjęć, uśmiech i Foto Budka działa już sama. Dodatkowo także można skorzystać z szerokiej gamy dodatkowych usług, które daje nasza Fotobudka. Facebook to jedna z najpopularniejszych – zdjęcia mogą być od razu udostępnione na profilu. Jeżeli interesuje cię fotobudka, Allegro oferuje gotowe urządzenia, ale u nas otrzymujesz sprzęt znacznie taniej i dodatkowo z profesjonalną obsługą naszych pracowników – to znacznie bardziej korzystne cenowo rozwiązanie.

Ile zdjęć można zrobić na jednej imprezie?

Ile chcecie. Zależy to tylko od czasu jaki będzie z Wami nasza Fotobudka – cena nie jest zatem zależna od liczby zdjęć, dlatego możecie pstrykać ich tyle, ile chcecie.

Czy zdjęcia drukują się natychmiast?

Tak, po maksymalnie 20 sekundach otrzymujecie 2 takie same zdjęcia.

Dlaczego tło na którym robione są zdjęcia jest zielone?

Używamy technologii „green screen”, a dzięki zielonemu tłu Foto Budka może automatycznie podmienić tło na dowolne wybrane przez Was lub na białe jeśli wybierzecie ramki. Zielony to najmniej spotykany odcień (według badań) i problem mogłyby mieć tylko ufoludki – byłyby niewidzialne!

Czy mogę umieścić na zdjęciu swoje logo?

Jasne. Może to być grafika, napis – co tylko chcecie.

Co będzie, jeśli skończy się papier w drukarce?

Mamy zawsze przy sobie bardzo duży zapas :)

Ile powierzchni wymaga rozstawienie Foto Budki?

Foto Budka + stolik na gadżety i księgę gości + tło to maksymalnie 2,5m2.

Czy płacę za transport Foto Budki na imprezę?

To zależy od czasu i wybranego pakietu – cennik