199+

obsłużonych eventów

300 000+

pstrykniętych fotek

259+

zadowolonych klientów

120 000+

uwiecznionych uśmiechów


Fotobudki photos4fun powstają w Polsce – są świetnym pomysłem na urozmaicenie różnego rodzaju eventów, takich jak wesela, urodziny czy imprezy firmowe.


FotoBudka na Twojej imprezie?

Dzięki Foto Budce możemy zapewnić Wam jeszcze lepszą zabawę i upamiętnić wspaniałe chwile z Waszych imprez.

dowiedz się więcej..

Fotobudka - jak to działa?

Jesteś zainteresowany współpracą z photos4fun? Skontaktuj się z nami już dziś i poznaj możliwości współpracy w ramach wynajmu i zakupu fotobudki photos4fun.

dowiedz się więcej..

Photos4fun - co nas wyróżnia?

Zdjęcia w technologii „green screen” - z nami możesz być gdzie tylko chcesz - na plaży, w dżungli, a nawet na księżycu!

dowiedz się więcej..

Nasze fotobudki cechuje oryginalny design, są zupełnie inne niż wszystkie jakie do tej pory widzieliście!

Zajrzyj na nasz Instagram


Z fotobudką photos4fun zawsze podróżują odlotowe gadżety z którymi zrobicie świetne imprezowe fotki!


Od konkurencji odróżnia nas wygląd fotobudki i design wykonywanych zdjęć.Zapewniamy możliwość wykonywania zdjęć na zielonym tle (efekt green screen), które jest automatycznie zamieniane na dowolne wybrane przez klienta tło (np. tło z reklamą produktów lub logo firmy) lub w przypadku ramki na białe lub inne dowolne tło.Na każdym zdjęciu jest miejsce na pasek reklamowy – może być zamieszczony pod zdjęciami lub pomiędzy poszczególnymi ujęciami.Innowacyjny wygląd fotobudki photos4fun, budowa oparta na nowoczesnych materiałach, efekt podświetlenia całego urządzenia dowolnie wybranym kolorem oraz duża powierzchnia reklamowa – to wszystko sprawia, że nasza fotobudka jest idealnym pomysłem na zainteresowanie klientów Waszą ofertą oraz wzmocnienie efektywności marketingu Waszych produktów lub usług. 

Fotobudka photos4fun to idealna atrakcja nie tylko na wesela – doskonale urozmaica również wszelkie eventy firmowe – promocje, pikniki i imprezy firmowe.Fotobudka photos4fun zapewni zabawę, której goście nie będą mogli się oprzeć! Impreza z udziałem naszej fotobudki będzie bardzo długo wspominana, a goście otrzymają zdjęcia z nazwą, logo lub indywidualną grafiką Twojej firmy.

Radosna atmosfera zabawy, którą wyzwala wspólne fotografowanie wywoła w Waszych gościach pozytywne skojarzenia i zapewni skuteczny efekt marketingowy – bo cóż może być bardziej skuteczne niż obecność reklamy na produkcie, na którym znajduje się fotografia osoby do której reklama ta jest adresowana? Zdjęcia z fotobudki w 95% przypadków pozostają u osób które się z nią doskonale bawiły = większa skuteczność marketingowa!

Najczęściej gościmy na

Wesela

Imprezy firmowe

Studniówki

Festyny

Kinderbale

Imprezy sylwestrowe


Tylko od Waszej inwencji zależy na jakich innych eventach możemy się pojawić!


Tak o nas mówią!

no testimonials found

Współpracują z nami